Har vi et Demokrati i Norge?

Forumregler
Når det viser seg at våre folkevalgte ivaretar fremmede interesser i stedet for nasjonens, hva skal vi så gjøre? Jo, vi har plikt på oss å forsvare våre grunnlovgitte rettigheter, §1 i Norges Grunnlov.

Derfor MÅ vi gå til Riksrett, som har tilbakevirkende kraft!

Skriv et svar


This question is a means of preventing automated form submissions by spambots.
Smil
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode er
[img] er
[flash] er AV
[url] er
Smil er
Emne
   

Utvid visningen Emne: Har vi et Demokrati i Norge?

Har vi et Demokrati i Norge?

Innlegg Kgb Informer » Lør Jan 26, 2019 3:29 pm

Har vi et demokrati

Oluf Rallkattli, fordi du sa at russeran var helt opp i fjæresteinene og sopte med seg både spissa og halve naustet.

Og ubåt-kapteinen og musefisa og lange netter er prikk-en over i en.



Leser vi i historiebøker som IKKE er påvirket av Maskirovka fra APs meget grådige og gråe emminense Jens C Hauge- så vil vi se at ALT som har skjedd siden 1920 tallet kun handler om KOPEK og Krig.

Det er bare sannheten som kommer for en dag om Kgb-AP. I dag har det dessverre spredd seg som kreft i HELE V-H aksen på tinget- og er USPISELIG føde for Ola og Kari, dessverre.

AP har svoret på at Kristendommen skulle fjernes i Norge, jfr sitt parti program. Nå er det på tide å fjerne AP rottene og kreftsvulsten kgb.

Topp