Side 1 av 1

Islamifiseringen av fedrelandet må ta en ende

UNREAD_POSTSkrevet: Tir Des 24, 2013 3:10 pm
Anti islamist
Nå må vi som nordmenn reise oss opp imot denne globale blodige galskapen som foregår på bakrommet på Stortinget.

Landsforræderne reagerer på motstand av muslimifieringen i Norge: Er det bare landsforræderne som har ytringsfrihet i dette landet, som i 1940-45?

http://www.nrk.no/sognogfjordane/reager ... 1.11398320

Ordføreren i Eid kommune “tok også et kraftig oppgjør med FMI” fra talerstolen i fylkestinget noen dager senere:
Viser seg å være den fødte landsforræder.
http://www.firda.no/nyhende/article7037069.ece

Det resulterte i at fylkesordfører Åshild Kjelsnes (Ap) støttet eidaordføreren. Etter støtten havnet Kjelsnes på Oddbjørn Jonstads liste over norske landssvikere – de som ønsker å omskape Norge til et multietninisk land uten å spørre det norske folk til råds:
http://www.firda.no/nyhende/article7053 ... es/4480009

FMI forfattet et tilsvar som ble sendt Firda 19. desember. Tilsvaret kom på trykk i dag, lørdag 21. (vedlagt som pdf). Tilsvaret vil bli publisert i FMIs Nettavis i løpet av helgen.

Tilsvar_211213_firda.pdf
Kommentar i Avisen Firda fra FMI
Tilsvar_211213_firda.pdf (446.67 KiB) Vist 845 ganger