Kokkorona Covid19 og Bankenes våte drøm

Ja, hva er dette fine ordet HMS? Hva skjedde egentlig etter at Arbeidsmiljøloven kom i 1977?

Jo, de begynte å drepe folk som fluer- der har dere det!
Covid19 var trollet ut av esken- og folk ble utsatt for grafen oxid i "vaksinene", pluss nanoboots.
Forumregler
Etter at Arbeidsmiljøloven trådte i kraft, ble det historiens største rasering av bedrifter i Norge etter svartedauen!

Kokkorona Covid19 og Bankenes våte drøm

UNREAD_POST BmOnline » Søn Des 21, 2025 3:41 pm

Dere som ikke har fulgt med i timen, hva var Graphene Oxid?
Jo, det var rævgiften som er et millitært biovåpen satt ut i LIVET som Covid19. Husk det finnes ikke noen sykdom som heter Covid19, det er kun trollskap og fandens oldemor som er "ute og lufter seg".

Jeg gikk tidlig ut i 2020 og advarte ALLE og enhver imot å ta imot ROTTEGIFTEN Graphene Oxid, nemlig å la seg stikke med giftige nåler. Det er nemlig ingen som blir syk av saltvann. Det er hva de gir til sine egne, disse bandittene, og så hevder de at de er blitt vaxinert mot Covid19, ser dere hvor fanden-ivold dem er?

Husk at 5 G basestasjoner ble satt opp i hytt og gevær i forbindelse med Covid19. Fordi Grapheneoxid og nanoboots reagerer på signalene fra 5G basestasjoner og blodet koagulerer og de som har tatt imot svineriet dør av blodpropp. De får vondt i brøstet. Og kan ikke gå fort, fordi da kommer smerten.

De gir seg katta i oss andre. Så skal dere se- media er med på dette massemordet, NRK; TV2 og avisene. Hvor mange tusen døde?
Har dere fått tallene?

Nå er det slik- enhver som har bidratt å drepe noen, skal selv smake samme medisin. Ser dere? Nøyaktig korrekt.

Så nå er det det- som står for døren. Det er nemlig forbudt, og det er straffbart å drepe et menneske. Derfor den som har forbrudt seg, må selv bøte med sitt eget liv. Men så skal dere se, søk på mitt forum her med grapefrukt og sitroner- så ser dere MOTGIFT som gjør susen. Det tar ca 3 mnd å få svineriet ut av kroppen med ganske rimelig innsats. Mer å lese på mitt forum i den anledningen.

BmOnline
Forum
Brukerens avatar
BmOnline
Admin
 
Innlegg: 2768
Registrert: Ons Nov 05, 2008 2:44 pm
Bosted: Norge, som kunne vært det vakreste sted på jord
Norsk er best: 0

Gå til HMS Helse miljø og sikkerhet?

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 1 gjest