Store og små tyver

Nå er det kommet oss for ørene at vi har landsforrædere i regjeringen. Men det er ikke bare i AP. Hele veien er det gjennomsyret av "kreft." Fremmede makter styrer Fedrelandet, og disse personene vi snakker om skal til-snakkes, ikke fremsnakkes!!
Forumregler
Nå må det norske folk ta tak, kast stasi-spionene i kasjotten og få de dømt etter sine egne metoder.
KGB-avhopperen Vasilij Mitrokhin og den britiske historikeren Christopher Andrew lagde en bok om KGB i bl.a. Norge.

Store og små tyver

UNREAD_POST Norulv Øvrebotten » Ons Jan 11, 2012 11:39 am

Norulv Øvrebotten
Store og små tyver

Hvis store tyver henger de små, er det ikke sikkert at utenriksminister Jonas Gahr Støres forventninger slår til. Når han i morgen skal møte utenriksminister Hillary Clinton i Washington. Mannen hennes, Bill Clinton, bombet mål i utlandet bare når han hadde problemer i Kongressen, da han var president, ifølge journalisten Christopher Hitchens. Som døde av kreft rett før jul. Han mente at ekteparet Clinton ikke hadde flere å lyve til. Det var en stor feil.

USA har altfor lenge gått god for dette skjulte gangsterregimet i Norge, og det er bare utrolig at amerikanske myndigheter har omfavnet en norsk elite som medvirker til å drepe egne ungdommer for å berge seg selv. I stedet for å finne fram repet. Jeg vet ikke hva en journalist som Christopher Hitchens ville ha skrevet om en slik gjeng. Hvis han hadde visst om den. Poenget er at det gjorde verken han eller andre. Før det var for sent.

Mens tordenskyene samler seg i horisonten, holder forsvarsminister Espen Barth-Eide foredrag i Oslo Militære Samfund. Hvor forutsetningen er at Norge vet best og kriser er noe som skjer ute i verden. Dette kan visst bli ille alle andre steder enn i Norge.

Som gammel medarbeider av forsvarsminister Johan Jørgen Holst kjenner jeg også denne militære forsamlingen, og de fleste i den har ikke hatt kontakt med virkeligheten siden det samme samfunnet var samlet om kvelden 8. april 1940 til en lignende seanse med foredrag og akevitt. Historien gjentar seg ikke, men den rimer. Fordi mennesker alltid lar seg forlede av illusjoner.

"A great deal of intelligence can be invested in ignorance when the need for illusion is deep"

Saul Bellow.

http://www.dagbladet.no/2012/01/09/nyhe ... /19733797/
Norulv Øvrebotten
 

Gå til Stasi- agentene i Regjeringene

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 2 gjester